Kamerzysta i fotograf. Profesjonalna obsługa
video-foto klientów indywidualnych, firm i instytucji.
FILMOWANIE Z DRONA - WIRE CAM - DSLR

Aparat Klatka filmowa

Cennik - FOTO WESELE

PAKIET MINI - 1200 zł.  

1.Przygotowania 2. Błogosławieństwo  3.Przejazd do kościoła / USC  4.Kościół  5.Fotografia grupowa - sala  6.Pierwszy taniec  7.Plener w dniu ślubu  8.Tort 9.Zabawa gości weselnych oraz zabawy organizowane przez zespół                   10. Oczepiny przygotowane przez zespół lub wodzireja  (maksymalnie do 22.00 ). Materiał fotograficzny zapisany na dysku dvd – ok. 500 szt. fotografii po odpowiedniej obróbce. 

PAKIET PODSTAWOWY - 1600 zł.   

1.Przygotowania 2.Błogosławieństwo 3.Przejazd do kościoła / USC 4.Kościół 5.Fotografia grupowa - sala 6.Pierwszy taniec 7.Plener w dniu ślubu 8.Tort 9.Zabawa gości weselnych oraz zabawy organizowane przez zespół 10.Oczepiny(maksymalnie do 1.00 nad ranem). Materiał fotograficzny zapisany na pendrive  – ok. 500 szt. fotografii po odpowiedniej obróbce. 

PAKIET VIP - 2000 zł  - FOTOKSIAŻKA w cenie

1.Przygotowania 2.Błogosławieństwo3.Przejazd do kościoła  4.Kościół 5.Fotografiax grupowa - sala 6.Pierwszy taniec 7.Plener w dniu ślubu 8.Tort 9.Zabawa gości weselnych oraz zabawy organizowane przez zespół 10.Oczepiny(maksymalnie do 1.00 nad ranem). Materiał fotograficzny zapisany na dysku dvd – ok. 500  szt fotografii po odpowiedniej obróbce. FOTOKSIAŻKA w cenie.

DODATKI !!!

Album tradycyjny – 100  czarnych stron - 300 zł.  

W skład albumu wchodzi 100 czarnych stron przekładanych pergaminem. Na każdej stronie wklejane zdjęcie w formacie 15x21 za pomocą specjalnych lepców. Wszystkie zdjęcia w albumie po odpowiedniej obróbce. Wyboru zdjęć do albumu dokonuje zleceniodawca po zalogowaniu się w STREFIE KLIENTA. Link do albumów

 https://www.kris-video-foto.pl/albumy-tradycyjny-ax7

Album tradycyjny – 60  czarnych stron  - 170 zł.  

W skład albumu wchodzi 60 czarnych stron przekładanych pergaminem. Na każdej stronie wklejane zdjęcie w formacie 15x21 za pomocą specjalnych lepców. Wszystkie zdjęcia w albumie po odpowiedniej  obróbce.  Wyboru zdjęć do albumu dokonuje zleceniodawca po zalogowaniu się w STREFIE KLIENTA

Album tradycyjny – 40  czarnych stron  - 150 zł.  

W skład albumu wchodzi 40 czarnych stron przekładanych pergaminem. Na każdej stronie wklejane zdjęcie w formacie 15x21 za pomocą specjalnych lepców. Wszystkie zdjęcia w albumie po odpowiedniej obróbce. Wyboru zdjęć do albumu dokonuje zleceniodawca po zalogowaniu się w STREFIE KLIENTA

FOTOKSIĄŻKA – 600 zł.

Ekskluzywna fotoksiążka 100 - 150 zdjęć, standardowo dziesięć rozkładówek, format 30x30 cm. Każda dodatkową rozkładówka - 30 zł.

Wyboru zdjęć do fotoksiażki dokonuje zleceniodawca po zalogowaniu się w STREFIE KLIENTA

 

 

PENDRIVE  (16 GB) – 110 zł 

PENDRIVE  (32 GB) – 150 zł 

PENDRIVE  (64 GB) – 210 zł 

Elegancka i nowoczesna karta pendrive z dowolnym nadrukiem obustronnym full color. Karta rozmiarami przypomina kartę kredytową.

 

 

Opłaty za wstęp do obiektów pokrywa zleceniodawca. Przy wyborze Pakietu PODSTAWOWEGO należy mieć na uwadze, że ewentualny koszt wykonania odbitek oraz koszt zakupu albumu ponosi Klient. Firma nie odpowiada za jakość odbitek oraz skład fotoalbumu wykonany w nieautoryzowanych laboratoriach.

Zlecenie realizowane jest od przygotowania młodej pary do godz. 1.00 następnego dnia. Jeżeli uroczystość odbywa się dalej niż 50 km. od Nowego Sącza występuje dopłata 70 groszy za każdy kilometr dojazdu i powrotu.

Józef  Jurczyński

Szybki kontakt z VIDEO-FOTO-KRIS

kamerzysta Nowy Sącz, Małopolska biuro@kris-video-foto.pl
kamerzysta i fotograf Tarnów, Krynica-Zdrój 18 445 71 82
kamerzysta na studniówkę Nowy Sącz 664 993 659
kamerzysta Kraków, Zakopane Kamerzysta Nowy Sącz, Kraków, Tarnów - Drone Polska
Zapraszamy do strefy klienta Porady przedmałżeńskie - Blog Zapraszamy na naszą stronę FACEBOOK

REALIZACJE DLA FIRM

WSPÓŁPRACA